Viaticum

viaticum_zlato.jpg
flag flag flag flag flag

Ako na to?

Akú cenu dostanem vo Viaticum za moje zlato?

viaticum_cena_zlata_2.jpg Spoločnosť Viaticum vykúpi Vaše zlato za najvýhodnejších podmienok v regióne. Na našich stránkach môžete v našom "aktuálnom grafe" sledovať aktuálnu cenu zlata na svetovom trhu. V boxe "rýdzosti" Vám prinášame prehľad aktuálnych cien za rôzne typy rýdzosti, ktoré Vám v danej chvíli spoločnosť Viaticum za Vaše zlato vyplatí.

Hotovosť za zlato - okamžite

V spoločnosti Viaticum Vám za Vaše zlato zaplatíme okamžite a v hotovosti. Pri výpočte hodnoty Vášho zlata vychádzame z aktuálnej ceny zlata na svetovom trhu, ktorú zobrazuje i náš "aktuálny graf". Vaše zlato od Vás vykúpime za najvýhodnejších podmienok v regióne.
Pri určovaní výkupnej ceny Vášho zlata vychádzame z aktuálnej ceny (svetový trh), ktorá sa v danom momente zobrazuje i na našom grafe (cena na svetovom trhu).

Ako nás kontaktovať?

Pre ďalšie informácie nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle: 0904 243 497, prípadne e-mailom: viaticum(zavináč)viaticum.sk
Na Vašu návštevu sa tešíme na adrese: Nákovná 25, Bratislava 821 06

Vykupujeme aj iné kovy a vzácne kamene?

Nie, v spoločnosti Viaticum od Vás vykúpime len zlato, zbavené akýchkoľvek (vzácnych) kameňov. Žiadne iné vzácne kovy v spoločnosti Viaticum nevykupujeme.

Ako vypočítate cenu Vášho zlata?

Aby ste si mohli pomocou našej kalkulačky vypočítať cenu, ktorú vo Viaticum dostanete za svoje zlato, potrebujete vedieť jeho hmotnosť a rýdzosť. Po zadaní týchto údajov a stisnutí tlačítka "prepočítaj" Vám kalkulačka vypočíta cenu, ktorú Vám spoločnosť Viaticum v danej chvíli vyplatí za Vaše zlato.
Dôležité - cena sa priebežne aktualizuje v závislosti od vývoja ceny na svetovom trhu, preto je veľmi pravdepodobné, že o niekoľko minút (či desiatok sekúnd) bude cena za konkrétnu hmotnosť a rýdzosť už iná. V momente predaja sa berie do úvahy len aktuálna cena v danej chvíli.

 

viaticum_vip_zona.jpg Pomocou našej "kalkulačky" si môžete na základe hmotnosti a rýdzosti Vášho zlata vypočítať presnú cenu, ktorú od nás v danej chvíli za Vaše zlato dostanete (výsledná cena = cena za Vaše zlato vo Viaticum).
Dôležité - zlato vykupujeme na základe našej analýzy rýdzosti Vášho zlata a aktuálnej ceny zlata na svetovom trhu (v danom momente - napr. v momente návštevy našej pobočky).

Určenie rýdzosti zlata

Neviete určiť rýdzosť Vášho zlata? Nevadí, v spoločnosti Viaticum Vám bezplatne stanovíme rýdzosť Vášho zlata pomocou najmodernejších spektrometrov.
Dôležité - stanovenie rýdzosti je bezplatné pokiaľ následne dôjde k transakcii medzi predajcom a spoločnosťou Viaticum. V opačnom prípade bude spoplatnené podľa aktuálneho cenníka. Pri určovaní rýdzosti môže dôjsť k zataveniu zlata. S týmto úkonom je samozrejme spojená i nenávratná zmena tvaru Vášho zlata.

Viaticum VIP zóna - nad 1 kg rýdzeho zlata

Pokiaľ disponujete množstvom rovným, alebo väčším ako sú 1 kg rýdzeho zlata (teda 24-karátov = 999,9 g/1 kg) dovoľujeme si Vám ponúknuť podmienky našej VIP zóny. Tieto je možné dohodnúť si vopred telefonicky na čísle 0904 243 497

Aké zlato od Vás vykúpime?

Vaše zlato vykúpime za najvýhodnejších podmienok v akejkoľvek jeho forme - môže sa teda jednať o zlomkové zlato, zlaté mince, investičné zliatky, či inú formu.

Čo ukazuje náš graf?

Náš "aktuálny graf" zobrazuje aktuálnu cenu zlata na svetovom trhu (zdroj: www.goldprice.org, graf sa automaticky aktualizuje každých 20 sekúnd). Naproti tomu v module "rýdzosti" sa zobrazuje aktuálna cena, ktorú vám vo Viaticum zaplatíme za tieto najfrekventovanejšie rýdzosti. Pomocou našej "kalkulačky" si môžete vypočítať cenu svojho zlata na základe jeho hmotnosti a rýdzosti. Kalkučka Vám rovnako ako časť "rýdzosti" vypočíta cenu, ktorú by ste v danej chvíli dostali vo Viaticum.

../